Замовляйте послугу «Роутер» та отримайте знижку на абонплату

Роутер от «Киевстар»
З 1 березня 2016 по 31 грудня 2017 діє акція «Знижка 100 грн». Замовляйте послугу «Роутер» за ціною 300 грн і отримайте фірмовий Wi-Fi-роутер та знижку на щомісячну абонплату протягом 15 місяців.

Чим зручний Wi-Fi-роутер

Wi-Fi-роутер — це пристрій, що підключається до мережі інтернет за допомогою кабелю і передає з’єднання до інтернету (за допомогою технології Wi-Fi) до інших пристроїв, наприклад, ноутбука або смартфона. Таким чином, ви можете користуватися інтернетом без дротів у будь-якій частині вашої оселі і навіть з декількох пристроїв одночасно. Фірмовий роутер Київстар доступний користувачам послуги «Домашній Інтернет» за акційною пропозицією  ціною в 300 грн. Ці кошти будуть повернуті на ваш рахунок протягом 15 місяців шляхом надання знижки на абонентну плату!

Умови надання послуги «Роутер»

Упродовж 15 місяців після замовлення послуги «Роутер» ви отримуватимете знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» за наступними умовами:
  • розмір щомісячної абонентної плати становить 20 грн чи менше (з ПДВ) — абонентна плата не стягується;
  • розмір щомісячної абонентної плати становить більше ніж 20 грн (з ПДВ) — розмір знижки за умовами послуги «Роутер» становить 20 грн.
Вартість підключення послуги «Роутер» з урахуванням ціни роутера, становить 300 грн (ПДВ враховано). Знижка на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» надається раз на місяць при проведенні щомісячних розрахунків по особовому рахунку абонента. Вперше знижка починає розраховуватись за наступний після підключення послуги «Роутер» календарний місяць, а надаватись починає через повний календарний місяць після підключення.
Дозволяється підключення послуги «Роутер» на один особовий рахунок не більше одного разу.
Отдел продаж 17:53