Новини та Акції

Новини та акції компанії “Київстар” у рамках послуги “Домашній інтернет”

Нові тарифи Все разом – ще вигідніше

“Київстар”: мобільний зв’язок і інтернет за привабливими цінами

Київстар” прагне бути кращим кожен день. Ми ставимо інтереси користувачів понад усе. Тому враховуються всі побажання і пропозиції, щоб надавати тільки якісні і необхідні послуги.


Тарифний план “Ігровий”для фанатів «World of Tanks»

Ми розробили спеціальний тариф для обважнювачів Word Of Tanks. Геймери оцінять можливість безлімітно користуватися всесвітньою паутиною на швидкості до 100 Мбіт./с. При підключенні надається преміум-аккаунт, танк Т-44-100 У, екіпаж з навичкою “Бойове братство” WOT. Безлім на відео, музику, соцмережі, 300 хв. на інші оператори та закордон – все доступно в єдиному тарифі. Сплачуючи 300 грн на місяць, ви гарантовано отримаєте істотні переваги у грі World of Tanks.


“Комфорт”: ТВ та інтернет разом для всієї родини

Тарифний пакет передбачає 9000 Мб, 129 телевізійних канали, безлім на соцмережі, відео та музику, дзвінки на інші оператори всього за 250 грн/міс. Таким чином ми надали можливість значно зекономити сімейний бюджет без додаткових зусиль. Немає потреби платити за телебачення, інтернет та мобільний зв’язок. Тарифний план поєднує всі побажання родини.


“Щедрий”: безлім зі знижкою

 • Тариф здійснюється на наступних умовах:
 • швидкість – 100 Мбіт./с;
 • безлім на дзвінки, музику та відео;
 • 300 хв. на дзвінки за кордон та інших операторів зі знижкою 25%.
 • Вартiсть тарифу складае 150 грн./міс.

“Легкий безлім”: домашній інтернет на високій швидкості 100 Мбіт/сек.

Всього за 60 грн./міс. абонент має можливість користуватися високошвидкісним з’єднанням. Немає жодних обмежень: весь світ всесвітньої мережі завжди під рукою, а зниження вартості у 2 рази можна вважати нашим додатковим бонусом.

Оберіть свій тарифний план зі знижкою 50% та іншими унікальними умовами і насолоджуйтесь перевагами, які пропонує своїм користувачам “Київстар”.

Отдел продаж 23:43

Замовляйте послугу «Роутер +» та отримайте знижку на абонплату

Роутер DIR-8221 от «Киевстар» в рамках услуги "Роутер+"

Замовляйте послугу «Роутер +» за ціною 700 грн і отримайте фірмовий Wi-Fi-роутер та знижку на щомісячну абонплату протягом 25 місяців.

Чим зручний Wi-Fi-роутер

Wi-Fi-роутер — це пристрій, що підключається до мережі інтернет за допомогою кабелю і передає з’єднання до інтернету (за допомогою технології Wi-Fi) до інших пристроїв, наприклад, ноутбука або смартфона. Таким чином, ви можете користуватися інтернетом без дротів у будь-якій частині вашої оселі і навіть з декількох пристроїв одночасно.

Фірмовий роутер Київстар доступний користувачам послуги «Домашній Інтернет» за акційною пропозицією  ціною в 700 грн. Ці кошти будуть повернуті на ваш рахунок протягом 25 місяців шляхом надання знижки на абонентну плату!

Умови надання послуги «Роутер +»

Упродовж 25 місяців після замовлення послуги «Роутер +» ви отримуватимете знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» за наступними умовами:

 • Повертаємо 500 грн у вигляді знижки на абонплату за 25 місяців

Перший внесок 700 грн.

Знижка на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» надається раз на місяць при проведенні щомісячних розрахунків по особовому рахунку абонента.

Вперше знижка починає розраховуватись за наступний після підключення послуги «Роутер +» календарний місяць, а надаватись починає через повний календарний місяць після підключення.

Дозволяється підключення послуги «Роутер +» на один особовий рахунок не більше одного разу.

Отдел продаж 21:46

World of Tanks – тариф «Ігровий» від Київстар

Тариф от «Киевставр»

World of Tanks – тариф «Ігровий» від Київстар

Домашній інтернет Київстар запустив новий тариф «Ігровий» для шанувальників проектів Wargaming.net.

Один абонентський план включає три послуги: Мобільний зв’язок, Домашній Інтернет, Преміальний акаунт.

АП «Київстар Все разом Ігровий»передбачає безлімітний інтернет до 100 Мбіт / с, безлим на розмови і 4G інтернет, 300 SMS і 300 хвилин для дзвінків на інших операторів.

Прагніть до швидкого розвитку в грі? Перемагайте з «КВВ Ігровий»!

Мобільний інтернет для WOT, World of Warships і World of Warplanes в новому АП відкриває для гравців такі переваги:

 • Преміум-аккаунт. Розвивайтеся на 50% швидше – тепер вам не потрібно витрачати на це занадто багато часу і грошей. Активується у всіх проектах Wargaming.net.
 • Ексклюзивний радянський танк 8 рівня T-44-100 (У).
 • Екіпаж з навиком «Бойове братство».

Чи не хочете платити багато? Підключайте «КВВ Ігровий»!

Вигода пропозиції полягає в тому, що воно коштує більше, ніж в 2 рази дешевше, ніж оплата кожної послуги окремо. Вартість підключення АП «Ігровий» становить 300 грн, а роздільна оплата тих же послуг обійдеться в загальну суму 630 грн.

Всі послуги можна сплатити з одного мобільного рахунку.

У день запуску роботи АП активувалося понад 150 абонентів F +, подано понад 100 заявок F-. «КВВІгровий» вибирають справжні переможці світу Wargaming.net.

Отдел продаж 19:24

«Киевстар Все разом»

Тариф от «Киевставр»

З 11 квітня 2018 року оновлюються умови тарифних планів «Київстар Все разом»

Щоб надавати своїм абонентам актуальні та вигідні умови мобільного зв’язку та фіксованого інтернету мобільний оператор оновлює умови тарифних планів «Київстар Все разом». У зв’язку з цим відбудеться ряд змін:

 1. Тарифні плани «Київстар Все разом. Плюс» та «Київстар Все разом. Смарт» будуть перейменовані на «Київстар Все разом. Плюс 2017» та «Київстар Все разом. Смарт 2017».
 2. З 11 квітня буде припинена можливість підключення нових абонентів або перехід вже існуючих на наступні тарифні плани: «Київстар Все разом. Плюс 2017», «Київстар Все разом. Плюс. Регіон», «Київстар Все разом. Смарт 2017», «Київстар Все разом. Смарт. Регіон» та «Київстар Все разом. Екстра. Регіон».
 3. Для абонентів, які підключили один з вказаних в пункті 2 тарифних планів до 10 квітня 2018 включно — всі умови обслуговування та плата за пакет послуг залишаються без змін.
 4. З 11 квітня для підключення або переходу абонентам будуть доступні вже оновлені тарифні плани.

З усіма умовами оновлених тарифних планів можна буде ознайомитися в розділі «Все разом», починаючи з 11 квітня 2018 року.

Отдел продаж 20:39

Власна знижка

Акция от «Киевстар»

Підключайте тариф «Безлім 100» та отримайте всі переваги «Домашнього Інтернету» від Київстар на максимальній швидкості до 100 Мбіт/сек.

Акція «Власна знижка»

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім 100»  і користуйтесь безлімітним інтернетом лише за півціни. Користуйтесь знижкою протягом трьох місяців та власного додаткового періоду, що буде запропонований вам при підключенні. Не зволікайте, адже взяти участь в акції «Власна знижка» можна за умови, що ви подасте заявку та підключитесь з 1 вересня по 31 грудня 2018 року.

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім 100» – 180 грн/міс, і акція підключиться автоматично.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.​

Будь ласка, зверніть увагу:

 • Акція доступна лише новим абонентам.
 • Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних двох місяців, а також протягом додаткового акційного періоду, що надається індивідуально при підключенні послуги.
 • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію і абонентна плата буде стандартною.
Отдел продаж 01:22

Абонплату навпіл

Акционный тариф от «Киевстар»

Акція «Абонплату навпіл»

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім XL» і користуйтесь безлімітним інтернетом на максимальній швидкості до 100 Мбіт/сек за півціни. Акцію «Абонплату навпіл» продовжено до 30 квітня 2016 року включно!
Читати далі

Отдел продаж 00:32

Акція «50 за 50» до 29 лютого 2016 року

Безлимитный интернет от «Киевстар»

Не зволікайте, адже взяти участь в акції «50 за 50» можна за умови, що ви подасте заявку та підключитесь з 12 листопада 2015 до 29 лютого 2016 року.

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім L» – 100 грн/міс, і акція підключиться автоматично.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків.
Читати далі

Отдел продаж 08:07

Акцію «100 за 100» продовжено до 29 лютого 2016 року

Акция от «Киевстар»

Підключайте «Домашній Інтернет» від Київстар та отримайте швидкість до 100 Мбіт/с лише за 100 гривень на місяць.

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім XL» і користуйтесь швидким безлімітним інтернетом лише за 100 грн/міс. Не зволікайте, адже акція «100 за 100» діятиме за умови, що ви подасте заявку та підключитесь до 29 лютого 2016 року.

Підключившись до мережі, поповніть до кінця дня особовий рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім XL» – акція активується автоматично.

Акція доступна лише новим абонентам. Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних трьох місяців. Якщо ви зміните тарифний план «Безлім XL» на інший, дія знижки припиняється, і абонентна плата буде стандартною.

Отдел продаж 08:05

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» з акцією «100 за 100» та отримайте швидкість до 100 Мбіт/с за 100 грн/міс.

Скоростной домашний интернет от «Киевстар»

Ви ніколи не користувалися послугою «Домашній Інтернет»?

Підключившись до мережі, поповніть до кінця дня особистий рахунок на суму стандартної абонентської плати в тарифному плані «Безлім XL» – і акція підключиться автоматично.
Акція доступна тільки для нових абонентів. Знижка на абонентську плату дійсна протягом місяця підключення і наступних 3 місяців. У разі зміни тарифного плану «Безлім XL» на інший дію знижки припиниться, і абонентська плата буде стандартною.
Тарифи наведені станом на 21.07.2015 р з урахуванням ПДВ.

Отдел продаж 16:53

З першого червня 2015 року Київстар змінює умови надання послуги «Домашній Інтернет»

З першого червня 2015 року Київстар змінює умови надання послуги «Домашній Інтернет». Тепер абонентна плата стягуватиметься не частинами щодня, а в повному обсязі 1-го числа кожного місяця. Після чого доступ до інтернету буде продовжено до кінця поточного місяця.
Читати далі

Отдел продаж 22:57