Новини та Акції

Новини та акції компанії “Київстар” у рамках послуги “Домашній інтернет”

Власна знижка

Підключайте тариф «Безлім 100» та отримайте всі переваги «Домашнього Інтернету» від Київстар на максимальній швидкості до 100 Мбіт/сек.

Акція «Власна знижка»

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім 100»  і користуйтесь безлімітним інтернетом лише за півціни. Користуйтесь знижкою протягом трьох місяців та власного додаткового періоду, що буде запропонований вам при підключенні. Не зволікайте, адже взяти участь в акції «Власна знижка» можна за умови, що ви подасте заявку та підключитесь з 1 серпня по 1 вересня 2018 року.

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім 100» – 155 грн/міс, і акція підключиться автоматично.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.​

Будь ласка, зверніть увагу:

  • Акція доступна лише новим абонентам.
  • Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних двох місяців, а також протягом додаткового акційного періоду, що надається індивідуально при підключенні послуги.
  • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
  • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію і абонентна плата буде стандартною.

Абонплату навпіл

Акція «Абонплату навпіл»

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім XL» і користуйтесь безлімітним інтернетом на максимальній швидкості до 100 Мбіт/сек за півціни. Акцію «Абонплату навпіл» продовжено до 30 квітня 2016 року включно!
Читати далі

Акція «50 за 50» до 29 лютого 2016 року

Не зволікайте, адже взяти участь в акції «50 за 50» можна за умови, що ви подасте заявку та підключитесь з 12 листопада 2015 до 29 лютого 2016 року.

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім L» – 100 грн/міс, і акція підключиться автоматично.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків.
Читати далі

Акцію «100 за 100» продовжено до 29 лютого 2016 року

Підключайте «Домашній Інтернет» від Київстар та отримайте швидкість до 100 Мбіт/с лише за 100 гривень на місяць.

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім XL» і користуйтесь швидким безлімітним інтернетом лише за 100 грн/міс. Не зволікайте, адже акція «100 за 100» діятиме за умови, що ви подасте заявку та підключитесь до 29 лютого 2016 року.

Підключившись до мережі, поповніть до кінця дня особовий рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім XL» – акція активується автоматично.

Акція доступна лише новим абонентам. Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних трьох місяців. Якщо ви зміните тарифний план «Безлім XL» на інший, дія знижки припиняється, і абонентна плата буде стандартною.

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» з акцією «100 за 100» та отримайте швидкість до 100 Мбіт/с за 100 грн/міс.

Ви ніколи не користувалися послугою «Домашній Інтернет»?

Підключившись до мережі, поповніть до кінця дня особистий рахунок на суму стандартної абонентської плати в тарифному плані «Безлім XL» – і акція підключиться автоматично.
Акція доступна тільки для нових абонентів. Знижка на абонентську плату дійсна протягом місяця підключення і наступних 3 місяців. У разі зміни тарифного плану «Безлім XL» на інший дію знижки припиниться, і абонентська плата буде стандартною.
Тарифи наведені станом на 21.07.2015 р з урахуванням ПДВ.

З першого червня 2015 року Київстар змінює умови надання послуги «Домашній Інтернет»

З першого червня 2015 року Київстар змінює умови надання послуги «Домашній Інтернет». Тепер абонентна плата стягуватиметься не частинами щодня, а в повному обсязі 1-го числа кожного місяця. Після чого доступ до інтернету буде продовжено до кінця поточного місяця.
Читати далі

Акція! -50%

Нові абоненти, які подадуть заявку на підключення «Домашнього Інтернету» з 03.03.2015 р по 30.04.2015 р включно і виберуть тарифний план «Безлім max», автоматично стають учасниками акції «-50%». За її умовами знижка 50% на щомісячну абонентну плату діятиме впродовж 3 місяців, починаючи з наступного після підключення місяця.

Акція діє з 03.03.2015 р по 30.04.2015 р

Абоненти також можуть отримати Wi-Fi роутер вартістю 1 грн., Замовивши послугу «Роутер». Для цього при оформленні заявки на послугу широкосмугового доступу до Інтернету необхідно поставити соответствующуюб позначку.

Новий тарифний план «Безлім max» та знижка на нього

Ми раді вам повідомити про введення нового тарифного плану «Безлім max» у нашу тарифну лінійку та про про нову акцію «-50%».

З 03.03.2015 року до 30.04.2015 року для Абонентів буде проводитись акція «-50%» у порядку та на умовах, викладених нижче:

Читати далі

«Київстар» пропонує новим клієнтам «Домашнього інтернету» річну знижку 33%

Нові абоненти послуги широкосмугового доступу в Інтернет, які подадуть заявку на підключення послуги «Домашній Інтернет» з 01.12.2014 р до 31.03.2015 р включно і виберуть тарифний план «Вільний +», автоматично стають учасниками акції «4 місяці Інтернету без абонплати ».
Читати далі