Новини та Акції

Новини та акції компанії “Київстар” у рамках послуги “Домашній інтернет”

World of Tanks – тариф «Ігровий» від Київстар

World of Tanks – тариф «Ігровий» від Київстар

Домашній інтернет Київстар запустив новий тариф «Ігровий» для шанувальників проектів Wargaming.net.

Один абонентський план включає три послуги: Мобільний зв’язок, Домашній Інтернет, Преміальний акаунт.

АП «Київстар Все разом Ігровий»передбачає безлімітний інтернет до 100 Мбіт / с, безлим на розмови і 4G інтернет, 300 SMS і 300 хвилин для дзвінків на інших операторів.

Прагніть до швидкого розвитку в грі? Перемагайте з «КВВ Ігровий»!

Мобільний інтернет для WOT, World of Warships і World of Warplanes в новому АП відкриває для гравців такі переваги:

 • Преміум-аккаунт. Розвивайтеся на 50% швидше – тепер вам не потрібно витрачати на це занадто багато часу і грошей. Активується у всіх проектах Wargaming.net.
 • Ексклюзивний радянський танк 8 рівня T-44-100 (У).
 • Екіпаж з навиком «Бойове братство».

Чи не хочете платити багато? Підключайте «КВВ Ігровий»!

Вигода пропозиції полягає в тому, що воно коштує більше, ніж в 2 рази дешевше, ніж оплата кожної послуги окремо. Вартість підключення АП «Ігровий» становить 300 грн, а роздільна оплата тих же послуг обійдеться в загальну суму 630 грн.

Всі послуги можна сплатити з одного мобільного рахунку.

У день запуску роботи АП активувалося понад 150 абонентів F +, подано понад 100 заявок F-. «КВВІгровий» вибирають справжні переможці світу Wargaming.net.

Отдел продаж 19:24

«Киевстар Все разом»

З 11 квітня 2018 року оновлюються умови тарифних планів «Київстар Все разом»

Щоб надавати своїм абонентам актуальні та вигідні умови мобільного зв’язку та фіксованого інтернету мобільний оператор оновлює умови тарифних планів «Київстар Все разом». У зв’язку з цим відбудеться ряд змін:

 1. Тарифні плани «Київстар Все разом. Плюс» та «Київстар Все разом. Смарт» будуть перейменовані на «Київстар Все разом. Плюс 2017» та «Київстар Все разом. Смарт 2017».
 2. З 11 квітня буде припинена можливість підключення нових абонентів або перехід вже існуючих на наступні тарифні плани: «Київстар Все разом. Плюс 2017», «Київстар Все разом. Плюс. Регіон», «Київстар Все разом. Смарт 2017», «Київстар Все разом. Смарт. Регіон» та «Київстар Все разом. Екстра. Регіон».
 3. Для абонентів, які підключили один з вказаних в пункті 2 тарифних планів до 10 квітня 2018 включно — всі умови обслуговування та плата за пакет послуг залишаються без змін.
 4. З 11 квітня для підключення або переходу абонентам будуть доступні вже оновлені тарифні плани.

З усіма умовами оновлених тарифних планів можна буде ознайомитися в розділі «Все разом», починаючи з 11 квітня 2018 року.

Отдел продаж 20:39

Власна знижка

Підключайте тариф «Безлім 100» та отримайте всі переваги «Домашнього Інтернету» від Київстар на максимальній швидкості до 100 Мбіт/сек.

Акція «Власна знижка»

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім 100»  і користуйтесь безлімітним інтернетом лише за півціни. Користуйтесь знижкою протягом трьох місяців та власного додаткового періоду, що буде запропонований вам при підключенні. Не зволікайте, адже взяти участь в акції «Власна знижка» можна за умови, що ви подасте заявку та підключитесь з 1 вересня по 31 грудня 2018 року.

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім 100» – 180 грн/міс, і акція підключиться автоматично.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.​

Будь ласка, зверніть увагу:

 • Акція доступна лише новим абонентам.
 • Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних двох місяців, а також протягом додаткового акційного періоду, що надається індивідуально при підключенні послуги.
 • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію і абонентна плата буде стандартною.
Отдел продаж 01:22

Абонплату навпіл

Акція «Абонплату навпіл»

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім XL» і користуйтесь безлімітним інтернетом на максимальній швидкості до 100 Мбіт/сек за півціни. Акцію «Абонплату навпіл» продовжено до 30 квітня 2016 року включно!
Читати далі

Отдел продаж 00:32

Акція «50 за 50» до 29 лютого 2016 року

Не зволікайте, адже взяти участь в акції «50 за 50» можна за умови, що ви подасте заявку та підключитесь з 12 листопада 2015 до 29 лютого 2016 року.

Підключившись до мережі, до кінця дня поповніть рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім L» – 100 грн/міс, і акція підключиться автоматично.

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків.
Читати далі

Отдел продаж 08:07

Акцію «100 за 100» продовжено до 29 лютого 2016 року

Підключайте «Домашній Інтернет» від Київстар та отримайте швидкість до 100 Мбіт/с лише за 100 гривень на місяць.

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» на тарифний план «Безлім XL» і користуйтесь швидким безлімітним інтернетом лише за 100 грн/міс. Не зволікайте, адже акція «100 за 100» діятиме за умови, що ви подасте заявку та підключитесь до 29 лютого 2016 року.

Підключившись до мережі, поповніть до кінця дня особовий рахунок на суму стандартної абонентної плати в тарифному плані «Безлім XL» – акція активується автоматично.

Акція доступна лише новим абонентам. Знижка на абонентну плату чинна протягом місяця підключення та наступних трьох місяців. Якщо ви зміните тарифний план «Безлім XL» на інший, дія знижки припиняється, і абонентна плата буде стандартною.

Отдел продаж 08:05

Підключайтеся до послуги «Домашній Інтернет» з акцією «100 за 100» та отримайте швидкість до 100 Мбіт/с за 100 грн/міс.

Ви ніколи не користувалися послугою «Домашній Інтернет»?

Підключившись до мережі, поповніть до кінця дня особистий рахунок на суму стандартної абонентської плати в тарифному плані «Безлім XL» – і акція підключиться автоматично.
Акція доступна тільки для нових абонентів. Знижка на абонентську плату дійсна протягом місяця підключення і наступних 3 місяців. У разі зміни тарифного плану «Безлім XL» на інший дію знижки припиниться, і абонентська плата буде стандартною.
Тарифи наведені станом на 21.07.2015 р з урахуванням ПДВ.

Отдел продаж 16:53

З першого червня 2015 року Київстар змінює умови надання послуги «Домашній Інтернет»

З першого червня 2015 року Київстар змінює умови надання послуги «Домашній Інтернет». Тепер абонентна плата стягуватиметься не частинами щодня, а в повному обсязі 1-го числа кожного місяця. Після чого доступ до інтернету буде продовжено до кінця поточного місяця.
Читати далі

Отдел продаж 22:57

Акція! -50%

Нові абоненти, які подадуть заявку на підключення «Домашнього Інтернету» з 03.03.2015 р по 30.04.2015 р включно і виберуть тарифний план «Безлім max», автоматично стають учасниками акції «-50%». За її умовами знижка 50% на щомісячну абонентну плату діятиме впродовж 3 місяців, починаючи з наступного після підключення місяця.

Акція діє з 03.03.2015 р по 30.04.2015 р

Абоненти також можуть отримати Wi-Fi роутер вартістю 1 грн., Замовивши послугу «Роутер». Для цього при оформленні заявки на послугу широкосмугового доступу до Інтернету необхідно поставити соответствующуюб позначку.

Отдел продаж 13:33