Унікальна пропозиція Тариф WOW всього за 25 грн/міс.

Безлим WOW

Детально про умови тарифу «Безлім WOW»

Приєднатися до тарифу можуть нові абоненти «Київстар». Пропозиція діє з 24 червня 2020 року. Тариф доступний для мешканців таких населених пунктів: Полтава, Івано-Франківськ, Суми, Черкаси, Сєверодонецьк, Краматорськ, Кропивницький, Калуш, Чернівці.

Абонент має внести на рахунок при підключенні 150 гривень. Ці кошти не списуються відразу, а використовуються для щомісячної оплати в майбутньому. Протягом перших 25 місяців (включаючи місяць підключення) сума оплати по тарифу становить 25 гривень на місяць. Надалі вартість буде становити 125 гривень на місяць.

Кошти стягуються з рахунку 3-ого числа кожного місяця. У місяць підключення списуються кошти лише за дні безпосереднього використання тарифу. Наприклад, якщо ви підключили послугу 25 березня, платите лише за 6 днів, які залишилися до кінця місяця.
Надання послуги призупиняється, якщо в абонента немає потрібної суми на рахунку для оплати тарифу та додаткових послуг від «Київстар». Задля відновлення послуги абонент має внести на рахунок суму, що відповідає оплаті по тарифу за місяць та оплаті за додаткові послуги.

Перехід на тарифний план є безкоштовним. Він стає активним 1-ого числа наступного місяця.

Послуга може бути недоступною для абонентів, які проживають за певними адресами.

Щоб дізнатися, чи можете ви скористатися тарифом, перейдіть до заповнення заявки.

artem 16:34