Киівстар Усе Разом – ще більше можливостей

Якщо ви обрали для себе Kyivstar, то знаєте, що ми постійно вдосконалюємо свою роботу, пропонуючи українцям вигідні тарифи. Тепер кожен з вас має нагоду обрати план, що поєднує стільниковий зв’язок, телебачення та інтернет.

З 26 травня по 10 грудня 2020 року діяли комплексні тарифи «Київстар ТВ» та «Київстар Все Разом+ТВ». Які переваги отримує користувач?

1. Тариф, в якому йде сумарна оплата за мобільні послуги та телебачення.

  • 4 пакети, що відрізняються цінами та об’ємами наданих послуг.
  • В «Сімейному», «Вигідному» та «Преміум HD» відкривається доступ до IVI-бібліотеки, що налічує декілька тисяч кінематографічних творів.

2. «Київстар Все Разом +ТВ» ─ пропозиція, згідно якій ви зможете користуватися інтернетом, мобільним зв’язком та телебаченням. І все це отримуєте від одного провайдера. Якщо цікавить мобільний інтернет-безліміт, обирайте варіант «Все разом Вигідний + ТВ». На обидва тарифи існує знижка, яка дасть змогу економити по 50 грн. 3 місяці поспіль.

Завдяки новим пропозиціям користувачам надається право водночас використовувати усі гаджети, що ловлять інтернет, без додаткових нарахувань, лише один раз на місяць зробивши абонентську плату. Ті, хто полюбляє передивлятися фільми, передачі, спортивні матчі по декілька разів, буду задоволені опціями «Пауза ефіру» та «TV-архів», бо отримають шанс записувати прямі трансляції для подальшого використання.

Лишайтеся з нами – попереду багато цікавих пропозицій! Переходьте на нові тарифи, сплативши обрану суму через поповнення власного мобільного девайсу.

artem 11:04