Нові тарифи Все разом – ще вигідніше

“Київстар”: мобільний зв’язок і інтернет за привабливими цінами

Київстар” прагне бути кращим кожен день. Ми ставимо інтереси користувачів понад усе. Тому враховуються всі побажання і пропозиції, щоб надавати тільки якісні і необхідні послуги.


Тарифний план “Ігровий”для фанатів «World of Tanks»

Ми розробили спеціальний тариф для обважнювачів Word Of Tanks. Геймери оцінять можливість безлімітно користуватися всесвітньою паутиною на швидкості до 100 Мбіт./с. При підключенні надається преміум-аккаунт, танк Т-44-100 У, екіпаж з навичкою “Бойове братство” WOT. Безлім на відео, музику, соцмережі, 300 хв. на інші оператори та закордон – все доступно в єдиному тарифі. Сплачуючи 300 грн на місяць, ви гарантовано отримаєте істотні переваги у грі World of Tanks.


“Комфорт”: ТВ та інтернет разом для всієї родини

Тарифний пакет передбачає 9000 Мб, 129 телевізійних канали, безлім на соцмережі, відео та музику, дзвінки на інші оператори всього за 250 грн/міс. Таким чином ми надали можливість значно зекономити сімейний бюджет без додаткових зусиль. Немає потреби платити за телебачення, інтернет та мобільний зв’язок. Тарифний план поєднує всі побажання родини.


“Щедрий”: безлім зі знижкою

  • Тариф здійснюється на наступних умовах:
  • швидкість – 100 Мбіт./с;
  • безлім на дзвінки, музику та відео;
  • 300 хв. на дзвінки за кордон та інших операторів зі знижкою 25%.
  • Вартiсть тарифу складае 150 грн./міс.

“Легкий безлім”: домашній інтернет на високій швидкості 100 Мбіт/сек.

Всього за 60 грн./міс. абонент має можливість користуватися високошвидкісним з’єднанням. Немає жодних обмежень: весь світ всесвітньої мережі завжди під рукою, а зниження вартості у 2 рази можна вважати нашим додатковим бонусом.

Оберіть свій тарифний план зі знижкою 50% та іншими унікальними умовами і насолоджуйтесь перевагами, які пропонує своїм користувачам “Київстар”.

Отдел продаж 23:43