Замовляйте послугу «Роутер +» та отримайте знижку на абонплату

Роутер DIR-8221 от «Киевстар» в рамках услуги "Роутер+"

Замовляйте послугу «Роутер +» за ціною 700 грн і отримайте фірмовий Wi-Fi-роутер та знижку на щомісячну абонплату протягом 25 місяців.

Чим зручний Wi-Fi-роутер

Wi-Fi-роутер — це пристрій, що підключається до мережі інтернет за допомогою кабелю і передає з’єднання до інтернету (за допомогою технології Wi-Fi) до інших пристроїв, наприклад, ноутбука або смартфона. Таким чином, ви можете користуватися інтернетом без дротів у будь-якій частині вашої оселі і навіть з декількох пристроїв одночасно.

Фірмовий роутер Київстар доступний користувачам послуги «Домашній Інтернет» за акційною пропозицією  ціною в 700 грн. Ці кошти будуть повернуті на ваш рахунок протягом 25 місяців шляхом надання знижки на абонентну плату!

Умови надання послуги «Роутер +»

Упродовж 25 місяців після замовлення послуги «Роутер +» ви отримуватимете знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» за наступними умовами:

  • Повертаємо 500 грн у вигляді знижки на абонплату за 25 місяців

Перший внесок 700 грн.

Знижка на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» надається раз на місяць при проведенні щомісячних розрахунків по особовому рахунку абонента.

Вперше знижка починає розраховуватись за наступний після підключення послуги «Роутер +» календарний місяць, а надаватись починає через повний календарний місяць після підключення.

Дозволяється підключення послуги «Роутер +» на один особовий рахунок не більше одного разу.

Отдел продаж 21:46