Заявка на підключення

Заявка на підключення

На жаль, ми не підключаємо приватний сектор.

  • * Позначає обов'язкове поле

  Підключайте сучасний швидкісний інтернет від Київстар – лідера серед безлічі провайдерів України, абсолютно безкоштовно. Це можна зробити вже зараз, заповнивши заявку на підключення.

  Відмінний вибір з представленої лінійки безлімітних тарифних планів. Повноцінне використання доступу до мережі Інтернет від Київстар на максимальних швидкостях до 100 Мбіт / сек, абсолютно без обмежень трафіку і швидкості. Upload і download, в момент завантаження файлів на Ваш комп’ютер, будуть на високому рівні, також як і в момент виходу з будь-якого браузера в мережу.

  Тільки при підключенні інтернету від Київстар, Ви отримаєте доступ до системи Мій Київстар, де можна замовити додаткові послуги та бути першим серед учасників різноманітних акцій від компанії. Також з’являється можливість зміни тарифних планів, а при необхідності навіть поставити інтернет на паузу, можна не виходячи з дому.

  Забудьте про приховані платежі, тепер тільки абонплата за Вашим тарифом і оплата додаткових послуг, у випадку їх підключення. До того ж, тепер можна контролювати всі витрати і замовляти нові послуги прямо з мобільного пристрою. Зручний мобільний додаток підходить для таких платформ як iOS, Windows Phone і Android.

  Київстар покриває максимальну територію, надає високоякісні послуги, сервіс та обслуговування цілодобово. Підключивши домашній інтернет Київстар сьогодні, можна насолоджуватися стабільним сигналом, швидкістю і новими технологіями безлімітного доступу до Інтернет на швидкостях до 100 Мбіт / сек.

  Заповнивши заявку на підключення для вас відкриваються нові можливості. Наприклад, для використання інтернету на декількох пристроях ми пропонуємо фірмовий Wi-Fi роутер, що дає до того ж знижку на абонплату. Тепер Інтернет став ще більш доступним на PC (персональному комп’ютері), ноутбуці, планшеті і навіть смартфоні.

  Важливо знати, що підключитися до Інтернету від Київстар сьогодні, можна в будинках, які містять наше спеціально встановлене обладнання. Воно вже знаходиться практично в усіх багатоповерхових будівлях з більш ніж двома поверхами. Підключитися в приватному секторі на даний момент не можна. Для перевірки можливості підключення до найбільш прогресивної технології FTTB – «Оптика в будинок», що забезпечує Вам якісний сигнал та стабільне з’єднання, необхідно оформити заявку на безкоштовне підключення до Київстар «Домашній Інтернет». Для цього заповніть спеціальну форму нижче, а наші фахівці зв’яжуться з Вами.