Підключення та сервіс

Зміна адреси

Вам не потрібно заново підключати «Домашній Інтернет» від Київстар при зміні місця проживання. Ваш персональний аккаунт переїжджає разом з вами — зі збереженням тарифного плану, залишку коштів на рахунку та підключеними послугами.

Зверніть увагу! Якщо ви переїжджаєте в інше місто, то для тарифних планів «Безлім M», «Безлім L», «Безлім XL» тарифний план зберігається з умовами, що актуальні до відповідного тарифу міста, де ви продовжуєте отримувати послугу «Домашній Інтернет» від Київстар

Цей сервіс надається за умови, що за вашою новою адресою є технічна можливість підключення послуги «Домашній Інтернет».


Призупинення послуги

Деякий час не потрібен доступ в мережу інтернет? Скористайтеся послугою тимчасового призупинення. Протягом періоду дії послуги доступ до інтернету буде обмежено, плата за період дії послуги не нараховуватиметься.

Умови користування

· Щомісячна абонплата за послугу складає 10 грн.

Якщо абонент не поновлює дію послуги «Домашній інтернет» раніше останнього дня місяця, призупинення буде продовжено в наступному місяці автоматично, якщо на особовому рахунку буде достатньо коштів (більше 10 грн).

· Термін виконання заявки на призупинення послуги – з 1-го числа наступного місяця після місяця подачі заяви на призупинення. На поновлення дії послуги – протягом доби.

· Щоб відновити доступ до інтернету потрібна активація на my.kyivstar.ua. При відновленні обслуговування з вашого рахунку буде знято частину абонентської плати за залишок днів у місяці, в якому відбудеться відновлення обслуговування, а також абонентна плата за додаткові послуги в повному обсязі. Якщо на рахунку недостатньо коштів, доступ до мережі не поновлюється.

· Якщо ви підключаєте послугу того ж самого місяця, в якому подали заяву на заміну тарифного плану, то з 1-го числа наступного місяця спочатку зміниться тарифний план, а вже потім буде виконано запит на тимчасове призупинення.


Швидке підключення

Якщо ви бажаєте підключити інтернет якомога швидше, послуга «Швидке підключення» саме для вас.

Команда наших спеціалістів терміново підключить вам інтернет у той самий день, коли ви замовили підключення «Домашнього Інтернету».

Зверніть увагу, заявка має бути подана з понеділка по суботу з 00:00 до 15:45.

Послуга не надається у державні свята та по неділях.

Вартість послуги «Швидке підключення» складає 100 грн з урахуванням ПДВ, що сплачується при підключенні.

Отдел продаж 17:53