Прискорений Інтернет

Турбо Тиждень День

Якщо вам зручно користуватися інтернетом удень — збільшуйте швидкість з послугою «Турбо Тиждень День»! Із послугою «Турбо Тиждень День» протягом 7 діб швидкість доступу до мережі інтернет з 09:00 до 17:00 буде підвищено до 100 Мбіт/с. Плата за підключення послуги становить 50 грн. Вартість послуги можна сплатити як з особового рахунку, так і використавши бонусні кошти. Плата за підключення послуги для абонентів тарифних планів "Безлім М", "Безлім L" становить 10 грн. Замовляйте послугу за допомогою системи Мій Київстар. Послугу буде підключено протягом доби з моменту подання відповідної заявки. Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Турбо Тиждень Ніч

Збільшуйте швидкість доступу до мережі інтернет уночі завдяки послузі «Турбо Тиждень Ніч». З послугою «Турбо Тиждень Ніч» протягом 7 діб швидкість доступу до мережі інтернет з 01:00 до 09:00 підвищиться до 100 Мбіт/с. Плата за підключення послуги становить 50 грн. Вартість послуги можна сплатити як з особового рахунку, так і використавши бонусні кошти. Плата за підключення послуги для абонентів тарифних планів "Безлім М", "Безлім L" становить 10 грн. Замовляйте послугу в системі Мій Київстар. Послугу буде підключено протягом доби з моменту подання відповідної заявки. Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Тест Драйв

Безкоштовно спробуйте доступ до мережі інтернет на максимальній швидкості! Послуга дозволяє протягом 72 годин користуватися інтернетом на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга не може бути замовлена одночасно з послугами «Турбо Тиждень День» і «Турбо Тиждень Ніч». Замовляйте «Тест Драйв» за допомогою системи Мій Київстар. Послугу буде підключено протягом доби з моменту подання заявки.
Отдел продаж 17:53