Статична IP-адреса

Щоб підключити, відключити та дізнатись про стан послуги, подайте відповідну заявку в системі Мой Киевстар або зателефонуйте до call-центру, або зверніться до центру обслуговування абонентів Київстар.

Щомісячна абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса»*:

  • Безлім XL - 15 грн/міс.
  • Безлім М - 35 грн/міс.
  • Безлім L - 25 грн/міс.
Плата за підключення послуги - 10 грн * Абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса» стягується 1-го числа кожного місяця разом з абонентною платою по тарифному плану. Вперше стягнення абонентної плати відбувається:
  • для нових абонентів послуги «Домашній Інтернет» - з дати підключення послуги «Домашній Інтернет» (якщо підключення було в поточному календарному місяці) до кінця місяця за фактичний період користування послугою;
  • для наявних абонентів послуги «Домашній Інтернет» - за всі дні місяця, в якому було підключено послугу «Статична ІР-адреса», незалежно від дати підключення.
Абонентна плата не стягується лише, якщо абонент не користувався послугою «Домашній Інтернет» протягом повного календарного місяця. Починаючи з дати зміни абонентом тарифного плану, абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса» буде нараховуватись відповідно до умов нового тарифного плану. Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.
Отдел продаж 17:53