Завантажуйте «Антивірус» та «Батьківський контроль» безкоштовно!

Завантажуйте «Антивірус» та «Батьківський контроль» безкоштовно!

Захистіть ваш комп’ютер від зловмисних програм та вірусів в інтернеті. Завантажуйте безкоштовну програму «Центр сімейної безпеки Київстар» від Microsoft, яка дозволить захистити дітей від небажаного контенту, комп’ютер від вірусів, злому хакерів та шпигунських і шкідливих програм. «Центр сімейної безпеки Київстар» включає набір рішень для безпеки вашого комп’ютера:
  1. «Антивірус» — виявляє та «лікує» заражені вірусом програми.
  2. «Батьківський контроль» — рішення для онлайн-безпеки дітей.
Відтепер Ви завжди будете знати, що відбувається з дитиною у віртуальному світі, та зможете захистити родину від онлайн-загроз. Програма дозволяє встановити фільтри для перегляду сайтів тільки з «білого списку», сайтів для дітей, сайтів для всіх (крім сайтів для дорослих), на спілкування в мережі. Включає попередження про контент для дорослих. Також програма дозволяє створювати звіти і контролювати дії дитини в інтернеті та на комп’ютері.
  1. «Брандмауер» — запобігає злому вашого комп’ютера хакерами або проникненню зловмисних програм.
  2. «Сканер безпеки» — знаходить і знешкоджує шкідливі та шпигунські програми.
Встановити «Центр сімейної безпеки Київстар» можуть усі абоненти фіксованого інтернету, які користуються операційними системами Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8. Для роботи з програмою запустіть завантажений інсталяційний файл та дотримуйтесь інструкцій. Після встановлення програми створіть обліковий запис у «Центр сімейної безпеки Київстар». Для комплексного захисту комп’ютера налаштуйте параметри програм «Батьківський контроль», «Антивірус», «Брандмауер», «Сканер безпеки».

Вартість користування програмою

Користування програмою «Батьківський контроль» не тарифікується, плата за її активацію не стягується. Оплата інтернет-трафіку відбувається згідно з тарифним планом користувача інтернету.

Обмеження використання

Для Windows XP недоступні налаштування обмеження часу користування комп’ютером, інсталяції та запуску ігор і програм.
Отдел продаж 17:53