Харків

«Домашній Інтернет» від Київстар в м. Харьков

«Домашній Інтернет» від Київстар в м. Харьків – оптимальний вибір для тих, хто вважає за краще користуватися сучасними технологіями.
Київстар – єдина компанія в країні, яка має власну магістраль і використовує технології підключення останнього покоління FTTB (Fiber To Building) або «Оптика в кожен будинок». Особливість технології FTTB полягає в використанні оптоволоконного кабелю, який заводиться в кожний будинок і через комутатор (автоматично керований свитч) розлучається по квартирах мідними кабелями.
«Оптика в кожен будинок» забезпечує симетричну зв’язок в кожній квартирі. Ця технологія перевершує інші за показниками швидкості, стійкості до зовнішніх впливів і надійності. Також вона гарантує стабільну швидкість як для вихідного, так і для вхідного трафіку.
Інтернет від Київстар в Харкові має безліч переваг:

 • якісне підключення;
 • стабільна швидкість як для вхідного, так і для вихідного трафіку;
 • підтримка 24/7 (тел. 0800300460 або 460);
 • зручне поповнення рахунку (через термінали iBOX, Приват 24, «Особистий кабінет», PCI DSS, Portmone.com, Masterpass, за номером 899 з номера Київстар, через меню з кодом * 134 #);
 • доступна вартість і відсутність прихованих платежів .;
 • безкоштовне підключення (виклик фахівця, настройки, кабель і саме підключення – 0 грн.)

Скористайтеся вигідною пропозицією, щоб отримати якісний і швидкий доступ до Мережі у себе вдома!

Тарифи і послуги
«Домашній Інтернет» Київстар в Харкові можна підключити по тарифам: «Все разом Базовий», «Безлім 100». Швидкість підключення становитиме 100 Мбіт / сек. При цьому вона буде однаковою на всіх пристроях: телефоні, планшеті або ноутбуці.

Мобільний + домашній інтернет
Київстар робить вигідну пропозицію своїм клієнтам – тарифні плани «Все разом». У них об’єднані мобільний зв’язок і домашній інтернет, при цьому абонент значно економить свої фінанси і може підібрати тариф відповідно до своїх інтересів.

Тариф доступний в трьох варіантах:

 • «Все разом Базовий»;
 • «Все разом Вигідний»;
 • «Все разом Ігровий».

Унікальний тариф «Всі разом Вигідний» включає не тільки домашній інтернет, ви отримаєте мобільний інтернет безлим в соціальні мережі, 180 хвилин на інші оператори, а також безкоштовне підключення до Домашнього ТВ *. Це дуже вигідна пропозиція, яке дозволить вдвічі скоротити витрати.
Телебачення від Київстар це від 80 до 150 каналів в HD якості + додаткова відеобібліотекі з фільмами мультфільмами і передачами.

Київстар пропонує ряд послуг, які зроблять користування простіше і комфортніше:

 1. Тиждень довіри. Ви можете відкласти оплату рахунку на 7 діб, якщо не можете поповнити його вчасно.
 2. Система «Мій Київстар». Ця програма для телефону, через яке ви можете самостійно відстежувати трафік, контролювати витрати, поповнювати рахунок, підключати додаткові послуги, змінити тариф. Воно працює на всіх ОС (iOS, Android, Windows Phone).
 3. Роутер. Ми пропонуємо купити брендоване фірмове пристрій, прошита під наш Домашній Інтернет, що забезпечить стабільний потужний сигнал в радіусі 50 метрів.
 4. ТВ-тюнер. Ви можете взяти в оренду або купити цей пристрій за вигідною ціною і отримати знижки на абонплату. Він дає можливість переглядати більше 80-ти каналів, а також його можна використовувати як медіа-плеєр.

Як підключити «Домашній Інтернет»?
Перегляньте всі тарифи на «Домашній Інтернет» Київстар та виберіть найбільш оптимальний для вас. Потім тисніть «Підключити» і заповнюйте форму заявки. З вами зв’яжеться наш оператор і уточнить всі необхідні моменти. Ми пропонуємо якісний і швидкий сервіс – після перевірки технічної можливості протягом одного-трьох днів Ви вже будете користуватися надійним і швидким підключенням. При необхідності Ви можете замовити послугу «Термінове підключення» – наші майстри приїдуть протягом дня. Послуга «Домашній Інтернет» недоступна в приватному секторі.
Провайдер працює на ринку з 2011 року, за цей час вже понад мільйон українців підключили internet від Київстар у себе вдома. Позитивні відгуки свідчать – це відмінний вибір!

Отдел продаж 00:50