Ізюм

«Домашній Інтернет» від Київстар в м.Ізюмі

«Домашній Інтернет» від Київстар в м. Ізюмі – ідеальний вибір для тих, хто цінує свій час і гроші. Провайдер №1 * за кількістю абонентської бази в Україні забезпечує підключення на сучасному рівні – інноваційні технології, надійне сучасне обладнання і стабільна швидкість, зроблять для Вас користування Мережею приємним і удобним.Інноваціонние технології підключення – «Оптика в кожен будинок»
В Україні тільки компанія Київстар провела власну магістраль, яка забезпечує надійне і стабільне з’єднання з Мережею. Для підключення домашнього інтернету ми використовуємо одну з найсучасніших технологій FTTB (Fiber To Building) або «Оптика в кожен будинок». Її відмінність полягає в використанні оптоволоконного кабелю, який значно виграє по швидкості з’єднання, він надійніше і стійкіше до електромагнітних впливів, а також більш захищений від несанкціонованого доступу.
Оптичний кабель розлучається від будинку до будинку, а потім в будинку через автоматично керований свитч проводиться підключення кожної квартири окремо мідними кабелями Ethernet. Це дозволяє забезпечити симетричну швидкість для кожної квартири. «Оптика в кожен будинок» – інноваційна технологія, яка дозволяє надати найкраще підключення в країні.
Підключення до Мережі проводиться безкоштовно – виклик фахівця, настройки, кабель і саме підключення – 0 грн.
Ізюмі може підключити наступні тарифи на «Домашній Інтернет» від компанії Київстар:

 • «Безлім 100»;
 • «Все разом Базовий»;
 • «Все разом Вигідний».

Інтернет від Київстар в Ізюм працює зі швидкістю 100 Мбіт / сек на всіх пристроях.

Мобільний + «Домашній Інтернет» + ТВ
Київстар робить унікальну пропозицію своїм клієнтам – тарифні плани «Все разом». Вони об’єднують мобільний зв’язок і домашній інтернет, дозволяючи абоненту істотно заощаджує фінанси. Ви можете вибрати один з трьох варіантів:

 • «Все разом Базовий + ТБ»;
 • «Все разом Вигідний + ТБ»;
 • «Все разом Ігровий»

Тариф «Все разом Вигідний» дозволяє отримати: безлімітний доступ до мобільної мережі і інтернету, 180 хвилин на інші оператори, безлімітний доступ до домашнього інтернету, а також безкоштовне підключення ТВ-каналів! * Все це доступно всього лише за півціни!
ТВ від Київстар – це від 90 до 160 каналів в HD якості + додаткова відеобібліотекі з фільмами мультфільмами і передачами.

Тарифи на «Домашній Інтернет» від компанії «Київстар» дуже зручні! Підключайтеся прямо зараз!

Послуги для користувачів
Провайдер пропонує ряд додаткових послуг:

 • Тиждень довіри. Платіж можна відкласти на 7 днів, якщо Ви не можете поповнити рахунок вчасно.
 • Статичний IP-адреса. Дає ряд переваг при користуванні послугою internet.
 • Система «Мій Київстар. Спеціальний додаток для мобільного телефону дає можливість контролювати трафік і витрати, підключати додаткові послуги, змінювати тарифний план на своєму гаджеті. Підходить для всіх ОС (iOS, Android, Windows Phone).

Спеціальні послуги роблять користування Мережею зручніше і вигідніше.

Роутер і ТБ-тюнер Київстар
Інтернет від Київстар Ізюмі найкраще працює з брендованим фірмовим роутером, прошитим під наш «Домашній Інтернет», який Ви можете купити за вигідною ціною і отримати при цьому знижку на абонплату. Він забезпечить потужне з’єднання, завдяки яким кожне підключений пристрій буде працювати швидко в радіусі 50 метрів.
Також провайдер дає можливість купити або взяти в оренду якісний ТВ-тюнер. Це пристрій дасть можливість не тільки переглядати більше 80 каналів на різних телевізорах, а й може бути використано як медіа-плеєр для перегляду або запису фото, відео-матеріалів і т.д.

Як підключити «Домашній Інтернет»
Отримати доступ до Всесвітньої павутини дуже просто: оберіть тарифний план, натисніть «Підключити» і заповніть невелику форму. Після перевірки технічної можливості, підключення займе не один-три дні. Якщо Вам необхідний доступ до Мережі прямо зараз, скористайтеся послугою «Термінове підключення» і отримаєте його протягом дня. Послуга «Домашній Інтернет» недоступна в приватному секторі.

Провайдер працює на ринку з 2011 року. Ми створили максимально комфортні умови для користувача, пропонуючи:

 • якісне підключення;
 • сучасне обладнання;
 • підтримку 24/7;
 • зручні способи оплати (через термінали iBOX, Приват24, «Особистий кабінет», PCI DSS, Portmone.com, Masterpass, за номером 899 з номера Київстар, через меню з кодом * 134 #);
 • вигідні тарифи;
 • відсутність прихованих платежів.

Численні позитивні відгуки говорять про високу якість і відмінному сервісному обслуговуванні Київстар. Приєднуйтесь і користуйтеся мережею на сучасному рівні!

Отдел продаж 23:07