Київ

Домашній інтернет від Київстар в Києві – дешево і надійно


Домашній інтернет від Київстар в Києві – найкращий варіант для тих, хто хоче отримати доступ до всесвітньої павутини на високій швидкості, дешево і надійно. Кожна людина сьогодні потребує постійного доступу до мережі, при цьому прагне підібрати оператора, який надасть якісне підключення за доступною ціною. Тарифи на домашній інтернет від Київстар будуть вигідні кожному – зараз у вас є можливість підключити його зі знижкою 50%!
Kyivstar пропонує три пакети і ряд послуг, які зроблять користування інтернетом зручним і дешевим. Поспішайте скористатися вигідною пропозицією! Домашній інтернет від Київстар в Києві:

Тарифні пакети
Для кожного регіону України Київстар пропонує різні пакети послуг. Кияни можуть скористатися вигідними пропозиціями від мобільного оператора у себе вдома. Тарифи домашнього інтернету Київстар в Києві дивують приємними цінами. Жителі столиці можуть підключити інтернет Київстар будинку в одному з трьох пакетів:
«Все разом Базовий + ТБ», «Все разом Вигідний + ТБ», «Все разом Ігровий».. Ця пропозиція включає безлімітний доступ до мережі для телефону, від 60 до 300 хвилин на інші мережі, безлімітний доступ до мобільного інтернету. Швидкість інтернету для будинку – 100 Мбіт / сек, трафік необмежений. Зараз ви можете підключити його з хорошою знижкою.
«Безлім 100». Заявлена ​​швидкість – 100 Мбіт / сек, трафік необмежений. Швидкість скачування становитиме близько 12,5 Мбайт / сек. Підключення пакета безкоштовно (виклик фахівця, налаштування, кабель).
Тарифи на домашній інтернет від Київстар значно знижені! Не пропустіть шанс скористатися вигідною пропозицією і підключити інтернет в два рази дешевше!

 

Домашній інтернет від Київстар

Провідний український оператор пропонує ряд послуг, які зроблять користування мережею internet комфортним і простим. При підключенні в Києві ви отримаєте можливість користуватися рядом вигідних пропозицій:

  1. Тиждень довіри. У вас є можливість відкласти оплату на цілий тиждень, якщо ви не встигаєте або не маєте можливості поповнити рахунок вчасно.
  2. Пауза. Якщо ви вирушили в поїздку або з інших причин не потребуєте домашньому інтернеті на певний час, поставте паузу – абонплата за цей період нараховуватись не буде!
  3. Статичний IP-адреса. Ви отримаєте свій інтернет-адресу та певні переваги при користуванні мережею. Для користувачів пакетів Wi-Fi Business 100 і Wi-Fi Business 200 послуга підключається автоматично.
  4. Акційний роутер за 200 грн! Крім якісного обладнання ви отримаєте знижки на абонплату протягом 25 місяців.
  5. Роутер Про. При підключенні ви отримаєте фірмовий пристрій за 200 грн! Роутер від Київстар дозволить ідеально налаштувати підключення до мережі, а також гарантує сильний сигнал Wi-Fi для будь-якого пристрою в квартирі.
  6. Початкове ТВ. Підключивши послугу «все разом» ви отримаєте якісне підключення до ТВ-каналах абсолютно безкоштовно!
    Також Київстар пропонує ряд послуг, які дозволять збільшити швидкість підключення: «Турбо тиждень день», «Подвійна швидкість», «Тест драйв» і т.д.

Мільйони українців вже підключили у себе вдома інтернет від Київстар. Позитивні відгуки підтвердять відмінну якість сигналу, професійний сервіс та вигідні умови підключення.
Якщо ви хочете підключити один з тарифних планів – виберіть відповідний пункт меню, натисніть «Підключити!» І заповніть заявку. Якщо у вас залишилися питання або в процесі виникли будь-які проблеми, зв’яжіться з нашим оператором. Ми доступні цілодобово і завжди готові допомогти у вирішенні будь-якого питання.

Отдел продаж 23:28