Львів

 

«Домашній Інтернет» від Київстар в м. Львів

Компанія Київстар пропонує підключення домашнього інтернету на вигідних умовах. В Україні тільки Київстар провів власну магістраль, яка гарантує надійне та швидке підключення до Мережі. Сучасне обладнання і використання технологій останнього покоління гарантує кожному абоненту стабільну швидкість і безлімітний трафік.

«Оптика в кожен будинок» від Київстар
Провайдер №1 * в Україні використовує технологію FTTB (Fiber To Building) або «Оптика в кожен будинок». Її відмінність полягає в використанні оптоволоконного кабелю, який підводиться до будівлі, а потім через комутатор (автоматично керований свитч) розлучається мідними кабелями окремо в кожну квартиру. Такий метод підключення гарантує симетричний розподіл зв’язку по квартирах в будинку і стабільну швидкість передачі даних як вхідного, так і вихідного трафіку.
Це найпрогресивніша технологія в країні, яку вже оцінили по достоїнству мільйони користувачів. Позитивні відгуки підтверджують – Київстар стримує свої обіцянки!
Підключення до Мережі проводиться безкоштовно (виклик фахівця, настройки, кабель і саме підключення – 0 грн)!

Переваги «Домашнього Інтернету» від Київстар

Підключаючись до Мережі з нами, Ви отримаєте:

 • якісне підключення;
 • стабільну швидкість вхідного і вихідного трафіку;
 • підтримку 24/7;
 • зручні способи оплати (Приват24, термінали iBOX, Masterpass, PCI DSS,
 • Portmone.com, за номером 899 з номера Київстар, через меню з кодом * 134 #);
 • доступну вартість;
 • відсутність прихованих платежів.

Провайдер створив максимально зручні умови для користувача, якими Ви можете скористатися вже зараз.

Тарифні пакети
Тарифи на «Домашній Інтернет» від Київстар у Львові складені так, щоб кожен клієнт міг вибрати оптимальний варіант для себе. Ви можете підключити: «Все разом Екстра», «Безліміт 100». Незалежно від тарифного пакета швидкість підключення до Мережі становитиме 100 Мбіт / сек.
Унікальна пропозиція від провайдера – тарифи «Все разом». Вони об’єднують мобільний зв’язок і домашній інтернет, при цьому абонент значно економить свої витрати. Ви можете вибрати один з трьох варіантів цього пакета: «Все разом Базовий + ТБ», «Все разом Вигідний + ТБ», «Все разом Ігровий».
Наприклад, тариф «Всe разом Екстра» включає не тільки домашній інтернет, Ви отримаєте мобільний інтернет безлим в соціальні мережі, 180 хвилин на інші оператори, а також безкоштовне підключення до Домашнього ТВ *. Це дуже вигідна пропозиція, яке дозволить вдвічі скоротити витрати.

Телебачення від Київстар – це від 80 до 160 каналов в HD якості + додаткова відеобібліотекі з фільмами мультфільмами і передачами. Для підключення ТВ-каналів, ви можете купити у Київстар або взяти в оренду якісний тюнер. Це сучасне обладнання, яке також можна використовувати як медіа-плеєр.
Вартість пакетів знижена! Встигніть скористатися вигідною пропозицією!

Послуги від Київстар – економ і користуйся з комфортом

Київстар «Домашній Інтернет» надається на вигідних умовах. Додаткові послуги зроблять користування зручніше і приємніше:

 • Тиждень довіри. Якщо ви не встигли поповнити рахунок або не можете зробити це з будь-якої причини, оплату можна відкласти на 7 днів.
 • Пауза. Якщо ви їдете або просто не будете користуватися мережею кілька днів, поставте «паузу» і не платите за цей час.
 • Статична IP-адреса. За вами буде закріплений індивідуальний адресу, що дасть ряд переваг при користуванні інтернетом.
 • Роутер. Ви можете придбати це необхідне фірмове пристрій, прошита під наш Домашній Інтернет, за низькою ціною. Воно забезпечить потужне з’єднання, так що ваш телефон, планшет або будь-яке інше пристрій зможе нормально підключатися і працювати в інтернеті на високій швидкості.
 • Система «Мій Київстар». Це мобільний додаток, що дозволяє моментально отримати інформацію по трафіку, контролювати свої витрати, поповнити рахунок, включити додаткові послуги, змінити тарифний план).

Щоб оформити заявку натисніть «Підключити» на тарифному плані, який вам сподобався. Також ви можете замовити зворотний дзвінок або зв’язатися з оператором. Після перевірки технічної можливості, підключення буде вироблено протягом одного-трьох днів. Якщо Вам необхідно отримати доступ до Мережі прямо зараз, замовте послугу «Термінове підключення» і ми підключимо його протягом дня. Послуга «Домашній Інтернет» недоступна в приватному секторі.
«Домашній Інтернет» від Київстар у Львові – це найкращий вибір!

Отдел продаж 23:56