Одеса

 

«Домашній Інтернет» від Київстар в м. Одеса

«Домашній Інтернет» від компанії Київстар у м. Одеса – це ідеальний варіант для людей, які хочуть користуватися якісною мережею в будь-який момент і на швидкій швидкості.
В Україні тільки у Київстар є власна магістраль, яка забезпечує стабільне підключення. Сучасне обладнання та інноваційні технології забезпечують високу швидкість передачі даних.
Київстар підключає «Домашній Інтернет» за допомогою самої передової технології в світі – FTTB (Fiber To Building). Також вона відома під назвою «Оптика в кожен будинок». Її особливість полягає в використанні оптоволоконного кабелю, який заводиться в кожний будинок і через комутатор (автоматично керований свитч) розлучається по квартирах якісними мідними кабелями. Цей метод гарантує симетричну зв’язок для кожної квартири, а також дозволяє отримати найвищі показники швидкості вхідного і вихідного трафіку.

Тарифи
Інтернет від Київстар в Одесі доступний за тарифами: «Все разом Базовый», «Безлім 100». Провідний інтернет гарантує відмінну зв’язок на швидкості до 100 Мбіт / сек. Ви зможете отримати таку швидкість на всіх пристроях в квартирі через Wi-Fi.
Тарифи «Все разом» об’єднують мобільний зв’язок та інтернет, дозволяючи абоненту істотно скоротити витрати. Ви можете вибрати один з трьох варіантів цього тарифного плану: «Базовий», «Вигідний» або «Ігровий».
Унікальний тариф «Все разом Вигідний + ТВ» включає не тільки домашній інтернет, ви отримаєте мобільний інтернет безлим в соціальні мережі, 180 хвилин на інші оператори, а також безкоштовне підключення до Домашнього ТВ *. Це дуже вигідна пропозиція, яке дозволить вдвічі скоротити витрати.

Телебачення від Київстар – це від 80 до 160 каналів в HD якості, а також додаткова відеобібліотекі з фільмами мультфільмами і передачами. Для підключення знадобитися спеціальний пристрій – тюнер. Фірмовий ТВ-тюнер ви можете купити або взяти в оренду у провайдера Kyivstar. Також у нас Ви можете купити фірмовий роутер, прошитий під наш «Домашній Інтернет», за вигідною ціною. Це необхідний пристрій забезпечить якісне з’єднання в будь-який куточок квартири.
Акційні пропозиції на покупку роутера дадуть можливість суттєво заощадити!

Послуги
Оператор №1 в Україні дає можливість користуватися internet зручно і вигідно. Ряд послуг, що діють для користувачів дуже вигідні:

  • «Тиждень довіри» дозволяє відкласти оплату тарифного пакета на 7 днів, якщо з якої-небудь причини ви не можете зробити це вчасно.
  • «Пауза» заморожує рахунок на час, який ви не користуєтеся мережею. Абонплата на цей період не буде нараховуватися.
  • Система «Мій Київстар» дає можливість в будь-який момент контролювати витрати, замовляти послуги, контролювати трафік, змінювати тарифний план. Це зручний додаток для самообслуговування, яке завжди буде під рукою у Вашому телефоні або планшеті.

Тарифи на «Домашній Інтернет» Київстар дозволяють отримати якісне з’єднання за вигідною ціною. Мільйони жителів країни вже оцінили інтернет від Київстар – численні відгуки з вдячністю підтверджують – провайдер стримує свої обіцянки.
Інтернет від Київстар в м.Одесі можна підключити за доступною вартості – поспішайте скористатися унікальною акційною пропозицією!

Як підключитися?
Виберіть тариф і натисніть «підключити». Після оформлення заявки буде перевірена технічна можливість і встановлені терміни підключення (зазвичай це 1 день). Якщо доступ до Мережі Вам необхідний прямо зараз, скористайтеся послугою «Термінове підключення» і отримаєте його протягом доби. Послуга «Домашній Інтернет» недоступна в приватному секторі.
Також ви можете зв’язатися з нашим оператором і задати будь-яке питання про підключення, вартості послуг. Підтримка працює в режимі 24/7.

Отдел продаж 00:15