Запоріжжя

 

 

«Домашній Інтернет» від Київстар в Запоріжжі

Київстар пропонує підключення до всесвітньої павутини з використанням найсучасніших технологій і на вигідних умовах. В Україні тільки Київстар має власну магістраль, що забезпечує надійну і швидку передачу даних. Новітнє якісне обладнання гарантує – Ваш Інтернет буде працювати без збоїв.

Інноваційні технології підключення
Від того, яку технологію підключення використовує провайдер, залежить якість і швидкість. Ми йдемо в ногу з часом і підключаємо Мережу за допомогою технології «Оптика в кожен будинок» або FTTB (Fiber To Building). Сучасні оптоволоконні кабелі переходять з будинку на будинок. Потім в кожному будинку встановлюється комутатор (автоматично керований свитч), від якого по квартирах розлучаються мідні кабелі, що працюють по протоколу Ethernet. Таким чином забезпечується найбільш стабільна і швидка передача даних для вхідного і вихідного трафіку. Кожен абонент отримує симетричну швидкість у себе вдома. Перевага цієї технології також полягає в тому, що вона не вимагає використання додаткового обладнання.

Тарифи на «Домашній Інтернет» від Київстар в г. Запорожье
Для кожного регіону Kyivstar пропонує свої тарифні плани та додаткові послуги, які допомагають економити або зробити користування мережею комфортніше.
Тарифи на «Домашній Інтернет» від Київстар в г. Запорожье: «Все разом Вигідний», «Безлім 100». Швидкість підключення – 100 Мбіт / сек.

Мобільний + інтернет + ТВ
Київстар робить унікальну пропозицію своїм клієнтам – тарифні плани «Все разом». У них об’єднані мобільний зв’язок і домашній інтернет, при цьому абонент значно економить свої фінанси і може вибрати оптимальний варіант особисто для себе.
На вибір користувач отримує три варіанти цього пакета:

 • «Все разом Базовий + ТБ»;
 • «Все разом Вигідний + ТБ»;
 • «Все разом Игровой».

Унікальний тариф «Всe разом Вигідний» включає не тільки домашній інтернет, ви отримаєте мобільний інтернет безлим в соціальні мережі, 180 хвилин на інші оператори, а також безкоштовне підключення до *Домашнього ТВ. Це дуже вигідна пропозиція, яке дозволить вдвічі скоротити витрати.

Телебачення від Київстар це від 90 до 160 каналів в HD якості + додаткова відеобібліотекі з фільмами мультфільмами і передачами. Також ми пропонуємо купити або взяти в оренду якісний ТВ-тюнер за низькою ціною і отримати знижку на абонплату.

Які послуги надає Київстар?
Щоб ви могли користуватися Всесвітньою павутиною дешево, в будь-якому місці і в зручний для вас час, провайдер дає можливість використовувати ряд послуг:

 1. Тиждень довіри. Оплату підключення можна відкласти на 7 діб, якщо у вас немає можливості зробити її раніше.
 2. Пауза. Якщо ви не маєте потребу в internet на певний період, заморозьте рахунок – абонплата не нараховуватиметься.
 3. Роутер. Це необхідний пристрій, прошита під наш «Домашній Інтернет», можна придбати за вигідною ціною. Воно забезпечить стабільне і потужне з’єднання в радіусі 50 метрів.
 4. Система «Мій Київстар». Це зручний мобільний додаток, за допомогою якого можна контролювати витрати, поповнювати рахунок, відключити тариф, підключити спеціальні послуги. Воно працює на всіх ОС (iOS, Android, Windows Phone).

Переваги нашої мережі
Провайдер працює в Україні з 2011 року. За цей час «Домашній Інтернет» Київстар в г. Запорожье вже почали використовувати тисячі клієнтів.
«Домашній Інтернет» від Київстар має ряд вагомих переваг:

 • якісне підключення;
 • стабільна швидкість вхідного і вихідного трафіку;
 • безкоштовне підключення (виклик фахівця, настройки, кабель і саме підключення – 0 грн.);
 • підтримка 24/7;
 • зручні способи оплати (через термінал iBox, Приват24, «Особистий кабінет», PCI DSS, Portmone.com, Masterpass, за номером 899 з номера Київстар, через меню з кодом * 134 #);
 • доступна ціна і ніяких прихованих платежів.

Позитивні відгуки підтверджують – ми виконуємо свої обіцянки і забезпечуємо стабільну швидкість за доступною ціною.

Як підключитися?
Підключити «Домашній Інтернет» Київстар можна заповнивши заявку на сайті, замовивши зворотний дзвінок або зв’язавшись з нами за контактним телефоном.
Після оформлення заявки та перевірки технічної можливості мережу буде підключена протягом 1-3 днів (як правило, на наступну добу). Процес підключення квартири проходить дуже швидко, він займе не більше 40 хвилин.
Якщо Вам необхідно терміново отримати доступ до Мережі, скористайтеся послугою «Термінове підключення». Наші майстри виїдуть на місце протягом дня. Послугу «Домашній Інтернет» можна підключити в приватному секторі.

Отдел продаж 22:58