Тарифи «Все разом»

Разом вигідніше від Київстар

Все разом від Київстар

Разом вигідніше

Вибирайте оптимальний для вас тариф на мобільний зв’язок,
інтернет, телебачення – економте до 50% щомісяця.

-50%

Підключайте вигідний пакет послуг

Для мобільного і домашнього комп'ютера.

Ваше місто:


Пакети Все разом: комп’ютер і телефон недорого
Ми піклуємося про кожного користувача, що сприяє створенню нових тарифів, які включають не тільки мобільний зв’язок, але і вільний доступ до інтернету за допомогою комп’ютера, планшета, або будь-якого іншого гаджета. Таким чином, з’являється реальна можливість економити кошти.

Все разом Базовий+ТВ: ключові положення ТП вигідний для любителів соцмереж, так як передбачає необмежений доступ до них. Крім цього, варто відзначити:

  • 12 гБ для мобільного інтернету;
  • Швидкість до 100 Мбіт/сек;
  • Безлим на трафік;
  • Інші оператори і закордон – 120 хв/міс;
  • Київстар ТВ – 123 канали

Все разом Вигідний: все необхідне в одному пакеті
Отже, ми створили такі умови: безліміт в мережі і на соцмережі, дзвінки на інших постачальників послуг – 180 хв/міс, необмежений інтернет. Вартість значно знижена і на даний момент становить 200 грн/міс. Тобто, зняті всі обмеження не тільки на мобільний зв’язок, а й на користування всесвітньою павутиною.

Все разом Ігровий: незаперечні переваги для ігроманів
Новинка вже стала популярною серед геймерів WOT і з кожним днем ​​розширює коло можливих користувачів. До відмінних рис варто віднести 300 безкоштовних хвилин та смс, високошвидкісний інет, преміум-аккаунт, преміальний танк і екіпаж для нього з навиком Бойове Братство. Тільки зараз можна підключиться і отримати тариф Ігровий всього за – 350 грн/міс. Не прогав свій шанс користуватися якісним зв’язком на вигідних умовах!

Київстар прагне створити якісний продукт, який задовольняє всім вимогам користувачів. Скористайтеся унікальною можливістю і підключайтеся до вигідного для вас тарифу.